TOPlist

Pitkovický folk


Kdy?
Sobota 23. března 2013 od 18:00 do ??:??
Co?
Pitkovický folk – malý festival, který se může pěkně nafouknout. Ozvučené koncerty budou probíhat cca od 18:00 do 21:30. Podle chuti a zajmu se centrum dění přenese do publika a jam session se může klidně protáhnout i přes půlnoc. Obecně nemáme příliš v lásce koncerty v restauracíh a hospodách a rozhodně je nevyhledáváme. Jenže prostředí Pitkovické hospody je víc než útulné. Za pěkného počasí je k dispozici rozlehlá zahrádka, ale i uvnitř se nabízí příjemné prostředí, velký prostor, pódium a vše co hrdlo ráčí. Kolem desáté přebírá hostitelské velení připojená vinárna se závírací dobou v 6:30 ráno. Přijďte se podívat a pokud se vám u nás bude líbit, nikdo vás tedy hned tak vyhazovat nebude :-) Navíc blízké okolí přímo vyzývá k sobotnímu odpolednímu výletu. Pokud bude počasí příznivé, radíme tedy vyrazit na jihovýchod Prahy už po obědě, vystoupit z autobusu už v Křeslicích nebo Petrovicích a do Pitkovic dojít údolím Pitkovického potoka. Můžeme nabídnout i delší trasy se startem u hostivařské přehrady nebo průhonické dendrologické zahrady.
Kdo?
My3.avi - Praha

Osobitá pražská kapela My3.avi nám často zní prostřednictvím svých nahrávek v autě cestou na festivaly a jsme rádi, že tentokrát ona přijede za námi na Pitkovický Folk. Sami svou hudbu označují jako alternativní jazz-folk. To zní torchu jako škatulka pro fajnšmekry do podzemních klubů. Přitom je to ale přesně naopak. Svou hudbou vynášejí jazzové prvky na povrch, aby ji doplnili folkově sdílnými texty. Výsledkem je muzika, která podle nás může oslovit prakticky každého. V podání My3.avi nabývá nový význam známý slogan "pohoda-jazz".

http://bandzone.cz/my3avi



Monty - Brno

Monty je písničkář, kterého nepřehlédnete a nepřeslechnete. V jeho písních najdete romantiku i tvrdou realitu. Patří mezi naše současné nejvýraznější písničkáře, což dokázal i vítězstvím v posledním ročníku festivalu Zahrada. Montyho můžete často vidět i na společných koncertech s Janem Žambochem, který už na Pitkovickém Folku před časem hrál a šlo o jedno z nejpůsobivějších vystoupení. Monty je samozřejmě jiný, ale i tak věříme, že si jeho koncert užijete a na dlouho zapamatujete.

http://montyfolk.cz/



Aulen Orfeus - Odolená voda

Skupina Aulen Orfeus se nedávno probojovala do pražského finále Porty. Její muziku podle vlastních slov charakterizují nejvíce slova folk, jazz, blues a Miloš Keller ve své reportáži z Porty použil i slůvko tramp. Každopádně se jedná z poslední doby o jednu z nejzajímavějších kapel z Prahy a blízkého okolí.

http://www.orfeus.estranky.cz


Hluboké nedorozumění

O nás jsou celé tyto stránky. Víc vám toho na sebe neřekneme :-)

Co bylo?
Leden 2013
Listopad 2012
Duben 2012
další fotogalerie HN

Kudy tam?
Do Pitkovic se dostanete samozřejmě autem, ale také sem jezdí autobus č. 232 z konečné metra C Háje (doporučujemě 17:22) nebo nádraží Uhříněves (17:45). Je to s ním z bou míst do deseti minut cesty, takže za chvíli jste tam. doporučujeme vystoupit na stanici Hříbková. Pro lepší orientaci se můžete podívat na mapu (po kliknutí na ní se ještě zvětší).

Kudy odtud?
Autobusy na Háje jezdí ve dne v noci, takže se z Pitkovic dostanete bez problémů. Noční spoj 506 zajíždí až na Strašnickou.
Ještě něco?
Nebojte se zeptat na cokoliv a volejte, mailujte nebo použijte ICQ:
  • mail: hluboke.nedorozumeni@centrum.cz
  • tel: 777330852
  • ICQ: 282-169-767
Kdo již na Pitkovickém folku hrál?
Hluboké nedorozuměníEpy de mye
ZhasniŽamboši
MarienStráníci
JauvajsMartina Trchová
ŠantréBodlo
Žofie KabelkováHudbanda
Martin RousIsara
LístekJen tak tak
LeporeloVasilův Rubáš
Kofe@VlnaBob a Bobci
Petr RímskýDana Houdková
Sekvoj4zdi
PassageNetřísk
Falešná kartaDuo Svitky
Spadané listíPanelákoví fotři
NaopakJiří Šámal
Kámen úrazuRadim Flender a spol.
KalypsoJirka Hurych
Jirka ŠmidtBob Mylan

Hluboké nedorozumění
zpět

Pokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)