Trocnov
18. 7. - 20. 7. 2003
foto: Sunny foto: Klokan
V pátek jsme přijeli už do rozjetého sejšnu. Samozřejmě, že jsme nezůstali pozadu. Klokan se ale nemohl zbavit pocitu, že je pod jistým dohledem Elky i Jepťáka Sobotní ráno bylo velmi krátké. Ani ne hodinu po probuzení jsme se už hnali na zvukovku na pódium. Pod ním se zatím rozesedly zpřízněné kapelové duše. Škopyho se nevšímejte, ještě neví, že už má být na pódiu ;-)
foto: Klokan foto: Klokan
Takhle to na trocnovské louce u památníku vypadá. No není to nádhera? Chvíli po jedné nastal čas zahájení koncertů. O ten se už tradičně postarali pořádající Rybníkáři s několika kamarády.
foto: Sunny foto: Klokan
Hned potom nastal čas HN. Na to, že jsme vstávali před necelými dvěma hodinami vypadáme dobře, ne? ;-) Pravda, publikum bylu v tuto brzkou dobu ještě trochu prořídlé, ale naslouchající a příjemné.
foto: Klokan foto: Klokan
Kolem třetí nastal čas pro hlavní hvězdu dne - Hop Trop. Slyšeli jsme písně staré i nové a jejich vystoupení jsme si zde užili letos asi nejvíc. Pěkná výstavka, že? ;-)
foto: ?
Sunny se večer vystavila do sítě tak poctivě, že na chvíli usnula. V noci se ale opět rozjel sejšn až do ranního rozbřesku. A hrálo se opravdu příjemně, ani jsme ho nerušili focením. Měli jste tam být..... ;-)
komentář: Trocnovská pohoda

Předchozí galerie Další galerie