TOPlist

Osamělá Zahrada

10. 2. 2005

Na 10.února jsme se těšili. Dostali jsme totiž pozvánku do jednoho z nejhezčích pražských sálů, do Zahrady na Chodově. A abychom si ten koncert ještě vylepšili, pozvali jsme jednu z našich oblíbených kapel Tomana a lesní pannu z Blovic. A protože sál je to veliký, posílili jsme i propagaci, a tak jste se kromě obvyklých mailových pozvánek mohli setkat na internetu i s reklamním bannerem.

Krátce před dnem D jsme začali dostávat omluvné SMSky a začali jsme tušit, že moc plno nebude. Částečně se projevila nastupující chřipková epidemie, částečně zkouškové období na školách a částečně další blíže neurčitelné jevy. V čase startu koncertu (v 19:00) tak byl v sále jediný divák. Během pár vteřin se tento počet ztrojnásobil. Pořadatelé chtěli,abychom už začali, a tak Tomani zahájili svůj blok pro tři diváky. Během prvních pár písní se ale dostavili i další, a tak nakonec v hledišti sedělo asi 13 lidí. I s touto slabou návštěvou se Tomani ale dokázali vypořádat a jejich blok příjemně uplynul. Řídké divácké řady si nakonec vymohly i dva přídavky.

Náš koncert jsme pojali v duchu písniček s věnováním. Postupně jsme tak každému přítomnému divákovi věnovali jednu píseň. Nakonec to vyšlo akorát a dostalo se i na zvukaře. I díky tomuhle nápadu se nám povedlo (a myslíme, že i divákům) si koncert příjemně užít a i atmosféra v sálu dala zapomenout na jeho prázdnotu. Když k tomu připočteme dobrý zvuk, světla a prostorné pódium Zahrady, koncert jsme mohli hodnotit až na tu návštěvu dobře. Škoda, v Zahradě se nám líbilo.

Klokan
zpět

Pokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)