Slaný: Letící slunečnice
24. 2. 2006
foto: Klokan foto: archiv Simony Klímové
Sál v Letící slunečnice byl moc útulný. A ani přes semifinále hokeje na olympiádě nezel prázdnotou. Koncert zahájila naše hostitelka Simona Klímová. A když jako přídavek zařadila náš oblíbený Marsyas, rovnou jsme se taky přidali.
foto: archiv Simony Klímové
Naše vystoupení byla jedná velká pohodička. Až jsme z toho málem zapomněli končit. Ale přeci jen na konec došlo a na rozloučenou jsme si pořídili i společné foto. Můžete hádat, proč se Klokan a obzvlášť Jepťák tváří tak škodolibě a co tak rozesmívá Elku ;-)
Ostrava - Stará Bělá: Trampský guláš
24. 2. 2006
foto: Klokan foto: Klokan
Domací kapelou bylo na Tramském guláši Tempo di Vlak. V sále bylo kolem šedesáti poslouchajícíh diváků a my se začali na vystoupení na tomhle místě hned po příjezdu těšit.
foto: Black Bart the P08 foto: Noha
A kolem půl osmé jsme definitivně odhodili únavu z dlouhé cesty a užívali si. Tentokrát nehledejte na fotkách Škopyho, vystoupili jsme jen v triu.
foto: Noha foto: Noha
Ale jak vidíte, o to víc jsme se snažili předat své písně divákům. Výsledkem byly a fotky, jak je tato, které plánujeme poslat zubaři místo preventivní prohlídky na příští půlrok. Noha - náš dvorní fotograf tohoto večera - má smysl pro detail a rozhodl se zdokumentovat všechny naše kytary. Jepťákovu, ...
foto: Noha foto: Noha
...Klokanovu... a dokonce i tu Elčinu
foto: Klokan foto: Klokan
Naše vystoupení bylo rozděleno na dvě části. Po prvních pětadvaceti minutách jsme se tedy opět zařadili mezi diváky a užívali si např. i kapelu Dominika, která se nám hodně líbila. Jak vidíte, na místě byli i velce mladí hudebníci. Takhle si chystá nástupce Bruml z Tempa di Vlak.
foto: Black Bart the P08 foto: Black Bart the P08
Jak vidíte, došlo i na společné fotky mimo pódium. A to jsme v téhle chvíli ani nevěděli, že si na Elku zasedl pořádný ptáček :-) S tímhle tetřevem se mimochodem ten večer dostala ještě do křížku, když se na ní vrhl ze zdi během ukládání ze spánku.... Ale to bylo ještě daleko. Mezitím jsme si stačili ještě lehce zahrát a i secvičit jednu píseň s Davidem Valentou - muzikantem z ostravské kapely Morgána. A tak v našem druhém bloku píseň Strašidelná o basový doprovod nepřišla.
foto: Elka foto: Elka
A protože jsme končili veškeré koncertní dění, jen jsme slezli z pódia a už se chystal jam. Vyrojilo se kolem desítky kytar, všichni se dobře doplňovali a vůbec bylo fajn. Zkrátka z toho byl snad nejlepší sejšn letošní zimy.
foto: Black Bart the P08
Došlo i na tklivé písně. Při Žalmanově Labutím křiku se vše ještě umocnilo vycpaninou uprostřed muzikantského kolečka. Co na tom, že to byla kachna :-)
komentář: Akustický víkend v Čechách i ve Slezsku

Předchozí galerie Další galeriePokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)