Folkový Kvítek
11-12.5.2002
Na Konopišti jsme se v pátek nakonec jen otočili. Počasí a především únava ze čtvrteční Muziky nás zahnalo na nedalekou Klokanovu chatu. Ráno byla nejčipernější Elka a vyrazila na řeku... ...kde jí záhy přepadl Klokan s Evou a snídaní. Chutnalo všem...
Mireček se nenechal nalákat na trapně jednoduchou snídani na kameni a jal se obětavě smažit na pánvi. S kamarády se nakonec samozřejmě rozdělil.
Na Kvítku byla příjemná atmosféra aj pěkná muzika. Elka právě přináší občerstvení a Jepťákovi zajiskřilo v očích... ...a takhle to o chvíli později dopadlo.
Dokonale nás probrala průtrž mračen, která spadla na Konopiště odpoledne. Něcméně právě hrající Děda Mládek Ilegal Band zvládl udržet náladu dokonale. A už tu byl večer a s ním spíše tvrdší kapely. My vám místo toho nabídneme naopak klidný pohled na zámecký rybník.
Jamy na Konopišti u sudu patří určitě k tomu lepšímu, co můžete na letních festivalech potkat. Ten člověk nad Jepťákem se nezahřívá ani nehryže, ale vylmi úctyhodně právě hraje na foukačku... ...před ránem se nešlo od sudu spát, co si pamatuji. Ani letošek nebyl výjimkou. Že na Kvítku vzdálenosti nehrají roli dokazuje Markéta (vedle Jepťáka), která dorazila až z Hodonína. S Elkou během noci vystřihli takové sbory, že by si mohli vzít Nezmaři dovolenou.

komentář: Jak se neportovalo v Kolíně a zpívalo na Kvítku

Náměšťská placka
18.5.2002
Z Náměťské placky jsme vybrali jen jednu fotku. A opět na ní vidíte HN ;-)
komentář: Ztráty a nálezy Hlubokého nedorozumění

Předchozí galerie Další galerie