Řenčovská pila
13.6.2003
foto: Klokan foto: Klokan
To nám ten odjezd pěkně vyšel. Shodou okolností vedla naše cesta kolem Chýňského pivovaru... ...ale protože jsme slušná kapela, dlouho jsme se nezdrželi a za necelou hodinu nás už uvítal lesní areál Řenčovské pily. Napřesrok už to bude prý vykácené, tak se podívejte alespoň na fotce.
foto: Klokan foto: Monika
Stihli jsme i skouknout jiné kapely. Tady právě vyhrává Bodlo. Ta "tanečnice" dole k nim samozřejmě nepatří.... ....ale o chvíli později jsme se už drátovali my. Elku zatím vyzpovídal zvídavý moderátor.
foto: Monika foto: Monika
Samozřejmě nemůžeme opominout obligátní pohled na HN v akci... ....Elka dobře ví, že když se velí pozor.... ;-)
komentář: Pilný víkend s vyÚstěním na Portě

Z Pily jsme ujeli zpět do Prahy, abychom mohli druhý den brzy ráno vyrazit do Ústí nad Labem na Trampskou Portu...

Trampská Porta
14.6. - 15.6. 2003
foto: Klokan foto: Klokan
To ráno bylo opravdu kruté, ale v Ústí jsme byli včas. Přesto chvíli trvalo, než jsme tu nespravedlnost sobotního vstávání spolkli (po pravdě řečeno, Elka právě polyká brambor) Semifinalové pódium bylo pěkné a i okolí slibovalo pohodu.
foto: ? foto: Elka
Krátce po desáté jsme už byli zcela oživlí na pódiu. Na finále to ale nestačilo. Tak třeba jindy. Neúspěch jsme ale zvlášť neprožívali a začali nás napadat podivné nápady. Pavel se na svět chvíli díval přes prázdnou sklenici, ale nakonec přišel na to, že je lepší ji nechat naplnit.
foto: Klokan foto: Klokan
Elku jsme viděli poprvé v životě tančit a rovnou sólo. Tuto skutečnost nijak nesnižuje ani fakt, že Elka prohlašovala, že tančí se svou manželkou. Kdo ví, co by vyváděl Klokan s Jepťákem. Raději jsme se tedy odstěhovali do amfiteátru, kde mělo probíhat finále TP.
foto: Klokan foto: Klokan
A co se nám tam líbilo nejvíc? Z těch nakonec neoceněných například Lístek z Prahy. Veliké uznání u celého HN a obzvláště veliké u Elky si pak vysloužila slovenská Bobova diéta s výtečnými zpěvačkami.
foto: Klokan foto: Klokan
Bezefšeho si nakonec odneslo interpretační Portu. Rodost byla evidentní, a tak se rozloučili bujarým spiritrapem. Stejného ocenění se dostalo další slovenské kapele Hrdza. Zpěvečka této skupiny získala také navíc titul Miss Porta (ale zpívat uměla samozřejmě také ;-) )
foto: Klokan foto: Klokan
Autorské ocenění převzala zaslouženě Magda Brožková. U diváků to ale vyhrála Falešná karta. Taky to pánové v Ústí pěkně rozbalili, až bedny skákaly.
foto: Klokan foto: Klokan
Zde vidíte jednoho ze šťastných držitelů (v této chvíli doslova) divácké ceny - basáka Jima. Ráno (cca v 10 hod) už zela všechna místa dění prázdnotou. Jen HN a pár dalších se ještě vypravovalo na oběd před jízdou domů
foto: Klokan foto: Klokan
Cestou jsme narazili na velmi krátkou tramvajovou dráhu. Vybavila se nám naše píseň Fanbérie, ve které se koleje u zastávky tramvaje ztrácí a kdo ví, zda tam vůbec někdy nějaké byly. Nakonec se z onoho místa vyklubal tramvajový památník
foto: Klokan foto: Klokan
Ještě jedno zvláštní místo jsme v Ústí potkali - dva "kostely". Jeden se odkazoval na starobylou víru, no a ten druhý na tu novověkou. Určitě poznáte, který je který... Nakonec jsme ale došli do prosté hospůdky....
komentář: Pilný víkend s vyÚstěním na Portě

Předchozí galerie Další galerie