Zahrada
3. 7. - 6. 7. 2003
foto: Klokan foto: Klokan
Na Zahradu jsme vyrazili ve čtvrtek a dorazili v pátek. Večer jsme si totiž dopřáli klidnou pauzu na jedné chalupě za Pardubicemi. Právě se chystáme k odjezdu. Došlo i na lehké škádlení. Jepťák se právě chystá svými palci na Elišce očička. Tu to ovšem nachalo ledově chladnou. S HN je zvyklá na lecos.
foto: Klokan foto: Sunny
Právě jsme dorazili do cíle naší cesty. Do vystoupení na "Krtcích" na zbývají asi dvě hodiny, takže jsme v klidu.... ...tady si už moc klidu neužíváme. I když byla amfík poloprázdný, přeci jen jeho velikost stejně jako velikost celého pódia pěkně poškádlila nervy...
foto: Sunny foto: Klokan
Ano, opravdu jsme to my... Po našem vystoupení jsme se zašli podívat i na jiné scény za podstatně slavnějšími "kolegy".
foto: Klokan foto: Klokan
Večer jsme poseděli a popovídali si v zákulisí s dalšími kamarády, ale na jam tentokrát z naší strany nedošlo. Zákeřný bacil nám skoro všem dával pěkně zabrat. Cestou do spacáku se nám naskytl pěkný pohled. Policisté byli evidentně přesvědčení, že jejich auto přeci nepřekáží nikde.. ;-) V sobotu nás čekalo vystoupení na trampské scéně. Předtím se ještě konal sraz Folktime, pro který zde Elka s Klokanem také chvílemi "pracovali". Zdá se, že ani tato spolupráce toto internetové médium nepoložila...
foto: Jaroos foto: Jaroos
Šaolín právě uvádí HN na Trampské scéně. Klokan s Jepťákem ještě naposledy kontrolují úchyt kapodastru.... ...a jde se na to.
foto: Klokan foto: Klokan
Na Zahradě se krom TOI TOI kadibudek objevili i feěné pisoáry. Jejich jména zvěstovala cedule na plotu. Myslím, že jsem navštívil výstaviště ;-) Konec, konec... Ještě jsme si dopřáli zastávku na pumpě, a tak přikládáme fotku s klasickým koloritem tohoto zařízení. Jepťák si suší slzy po té, co zjistil, za kolik to zas nabral benzín, Elka dojíždí nanuka, dvě neznámé dámy kouří, řádové sestry stojí frontu na WC..... máme to 160km do Prahy.
komentář: Zahrada se záhony bacilů

Předchozí galerie Další galerie