Stopy sešlapanejch bot
16. 10. 2003
foto: Jani foto: Jani
Tentokrát vám přinášíme menší sadu fotek z klubu Trojická, kde jsme byli hosty kapely Lístek v pořadu Stopy sešlapanejch bot. Vidíte, že jsme se s tím moc nemazali... ...to nenarážím na nízkou kvalitu fotek, které tentokrát příliš ostrosti nepobraly. Podívejte, jak se do svého zpěvu opřela třeba Elka. Až z toho Škopy skoro zkameněl ;-)
foto: Klokan
Po přestávce zahrál pár písní domácí Lístek, ale pak se do pódiového projevu pustili organizátoři večera Tony s Pežim a sál jim pozorně naslouchal....
foto: Klokan foto: Klokan
Oba se totiž pokoušeli zviditelnit deváte narozeniny časopisu puchejř. Přitom dokazovali, jak těžké je dělat časopis pro muže i ženy zaroveň. Relativnost devítky počali ukazovat na Víle, která se přišla pochlubit svými 9kami (jako důkaz drží Peži nápis "9ky")... ...při demonstraci mužských 9ti (cm) už nebylo tak veselo. Jejich majitel se pro jistotu neukázal.
foto: Klokan foto: Klokan
Pak už se kormidla večera chopil Lístek a když je podzim, žádné opadávání se nekonalo. Naopak se do svých písní všichni pěkně opřeli... ....sál si žádal jeden přídavek za druhým, takže si Lístek podia užil do sytosti. Večer sice ještě nekončil, ale to už je jiná pohádka ;-)
komentář: Stopy HN na sešlapanejch botách

Předchozí galerie Další galeriePokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)