Příbramský Huntík
5. 2 .2005
foto: Klokan foto: Klokan
V Příbrami nás přivítal příjemný sál, jehož jedinou nevýhodou je propojení s restaurací, která chvílemi konkurovala reprobednám. Pokud se vám zdá, že hodně lidí hledí místo na pódium kamsi vlevo, vězte, že zkoumají nejdůležitější listinu festivalu - časový plán kapel. A kdopak nám to hrál? Spousta kapel. Tady například vidíte jeden zajímavý erár - tedy podle názvu. Kapela se totiž jmenuje Každýho věc.
foto: Klokan foto: Klokan
Hrdě se k mikrofonu postavila Terka Terčová. Však taky má proč, zpívá jí to výborně. Překvapením večera byla skupina Já, ty a on. Předvedla směs písní, které by se daly schovat pod moderní název World music a poslouchalo se to pěkně. Jen škoda, že taky nedají občas něco v češtině.
foto: Klokan
A tady vidíte onen nejdůležitější dokument s pořadím kapel. Všimněte si, jak jsme v čase putovali my. Mohli bychom vyhlásit soutěž, kolikrát jsme se přesunuli. Ale momentálně neplánujem až do podzimu žádné vlastní klubové hraní, kam bychom nabídli volný vstup, a tak vězte, že jsme se posouvali celkem... no už si to ani nepamatujeme ;-)
foto: Zdeněk Hejkrlík foto: Zdeněk Hejkrlík
foto: Michal Knébl foto: Michal Knébl
Ale nakonec jsme na Huntíku samozřejmě i hráli. Ať nás fotili odkudkoliv, vždycky jsme byli v záběru jen tři. Nebylo divu, Škopy totiž zůstal doma. A tak jsme si užili první letošní vystoupení v triu. Však jsme se taky pekelně soustředili.
foto: Klokan
A kdože nás to fotil? Mimo jiné také také další účinkující - multiinstrumentalista Michal Knébl. Tady ho máme při jednom z dynamických vrcholů jeho vystoupení.
komentář: Příbramský huntík

Předchozí galerie Další galeriePokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)