Balbínova poetická hospůdka
19.12.2002
Eliška se do svého textu vcítila dokonale. Pravděpodobně právě zpívá, že si sama zaváže boty (píseň Pro další den) ;-) A zde vidíte HN, jak dává do přednesu opravdu vše. Proč se u toho ale musíme vždycky tvářit takhle. My snad začneme dělat zkoušky před zrcadelem...
No, ještě jeden pohled na krásu HN snesete.... ...ale tohle je opravdu pro silnější povahy. Netušíme, co se vlastně stalo. Každopádně to Petra vyděsilo, Láďu dohnalo k úprku a Elku dokonale pobavilo.
Toto je světová premiéra sdružení Heřmánek, kde premiérově hraje Klokan na basu a Elka na buben. Hlavním a jediným autorem tohoto sdružení je Pája Lišák Jindrák.
A takhle nové seskupení sledovala Balbínka. Záměrně jsou diváci focení zezadu. Tak můžeme přesvědčivě tvrdit, že měli nadšené výrazy... Nakonec se samozřejmě balilo. Nechtěli jsme se mikrofonů ani pustit. Poslední ukořistil Klokan. Všimněte si, jak mu Elka s Láďou závidí.
No a pak začal jam. Na koho se to ale Klokan s Elkou tak nevěřícně zahleděli? Aha, to je Školník (jinak autor fotek 1,2,5 a 6), který se chopil akustické baskytary a mylně jí pokládal za kontrabas.
Jinak si ale Klokan zahrál do sytosti... ...stejně jako Škopy, který se uvelebil u piána.
Bavilo se dobře i okolí. Tyto usměvavé sestry se však mimo jiné doslova podepsaly na rukou Jepťáka a Škopyho. Nedávejte jim do rukou propisku ;-).
komentář: HN na sklonku roku

Předchozí galerie Další galerie