Slunovrat
6.6. - 8.6.2003
foto: Klokan
Odjíždíme na Pardubice. Karel se pro tu příležitost "zdobí" cedulemi, které varují ostatní před přítomností hlubokého nedorozumění ve voze...
foto: Klokan foto: Elka
Napoprvé jsme Pardubice přejeli a skončili až na chalupě, kterou nám pro tento večer zapůjčili Petrovy rodičů. Tam jsme ze všeho nejdřív vlezli pod sprchu s ledovou studniční vodou. Proč pak Láďa lezl na samotnou studnu a ještě navíc telefonoval, není známo.. Večer jsme si připili na zdar Slunovratu a vrhli se do zkoušení. Elce jsem bohužel zamlčel, že má foťák samospoušť. Jinak by si určitě chtěla připít s námi....
foto: Klokan foto: Školník
V Pardubicích jsme měli zahajovací vystoupení a nejen to. Navíc jsme ještě spolu s Falešnou kartou, Lístkem a Luckou Faltýnkovou vytvořili hudební těleso Vlajková loď, které celý festival mělo zahájit Vlajkou. Zatím zkoušíme... ....a tady je to už naostro. Vím, že to nalevo vypadá trochu prázdně, ale když se na ten temný kout zaměříte, najdete ještě dva hráče ;-). Zato téměř nezahlédnete Elku, ale ručím za to, že tam taky byla :-)
foto: Klokan foto: Klokan
Pak se pódium vyprázdnilo a zůstali jsme na něm sami. Tak si to pěkně užijeme... ....při samotné hudební produkci
foto: Klokan foto: Klokan
...i mezi písněmi Jen tak mimochodem, takhle vypadalo místo koncertu z louky za hledištěm.
foto: Klokan foto: Klokan
Samozřejmě, že ukážeme i jiné kapely. Zde máte například dalšího člena Vlajkové lodi - skupinu Falešná karta... ....dobrá, ukážeme je trochu víc zblízka.
foto: Klokan foto: Klokan
Skupina Jarret nedávno přišla o svou asi nejvýraznější osobnost Bohouše Vašáka. Na Slunovratu se ukázalo, že má kapela stále přesto co nabídnout... ....Osobnostmi jsou zde totiž snad všichni. Na fotkách vidíte veselou i vážnější tvář Jarretu.
foto: Klokan foto: Klokan
A nyní vám ukážeme dvě opravdu tmavé fotky, vždyť taky byla noc... Vystoupení Copu bylo jedním z posledních na Slunovratu... ....Po skončení koncertu se na malé scéně rozjel jam, kde hlavní prim hrála Falešná karta, ale ani my se nenechali zahanbit. A vůbec se tam chvílemi sešla celá Vlajková loď.
foto: Klokan
Ale to ráno. Po krátkém spánku nás neúprosný hic vyhnal z auta, abychom se do něj po obědě opět vrátili. To, co se choulí na sedadlech, je Elka.
foto: Klokan foto: Klokan
Do Prahy jsme jeli přes Zruč, abychom Elišku ušetřili rozpuštění se ve vlaku. Nebyla to ale cesta ledajaká. Po špatně značené objížďce k Čáslavi jsme dojeli do obce Bumbálkov, kde končila silnice a snad i svět. Sotva jsme najeli zpět na hlavní silnici, už se nám přimotala do cesty další objížďka. Zkrátka jsme čáslavskou věž sledovali ze všech směrů a z uctivé dálky. Nakonec jsme ale všichni dorazili domů šťastně, i když jsme z auta sotva lezli..
komentář: O Slunovratu málem bez návratu

Předchozí galerie Další galerie