Folkový oříšek a nejen on
11. - 13.11. 2005
foto: Jitka foto: Jitka
V Brně jsme byli sotva pár minut a už jsme stáli na pódiu. Kolony na dálnici nám víc času na rozkoukání nedopřály. Ale hrálo se dobře a diváci reagovali výborně jako snad nikdy.
foto: Jitka foto: Jitka
Však se na to podívejte, zleva i zprava. A třeba i z detilu. Pravé křídlo hrál Láďa....
foto: Jitka foto: Jitka
...uprostřed se jako obvykle doplňovala Elka s Klokanem... ...a v pravo vše jako vždy v pohodě jistil Škopy.
foto: Klokan foto: Klokan
Po vystoupení jsme se ještě stihli mrknout na část bloku kapely Jauvajs... ...ale vyhladovělé útroby neměly pro jejich muziku pochopení
foto: Elka foto: Elka
V předstihu jsme tedy vyrazili do baru u Šošona, kde se po koncertním dění chystal jam. Sotva jsme dojedli, dorazilo další osazenstvo festivalu a jak vidíte, sejšn se rozjel v plné parádě. Nejen kytary se vyrojily. Např. basák Falešné karty a písničkář s kytarou Jim se tentokrát vytasil s mandolínou a vidět můžete i dechovou sekci.
foto: Elka foto: Elka
...banjo se také urodilo... ...a zde si můžete prohlédnout výstavku mluvících mrkví neboli fléten.
foto: Elka
Nemůžeme samozřejmě zapomenout na principála celého oříškovského "cirkusu" Davida Maroše.
foto: Klokan foto: Klokan
Večer se vydařil výborně, ale to ráno bylo těžké. Krátký spánek ukončili divadelníci, kteří si na sobotní ráno naplánovali zkoušku - šílený nápad. Naštěstí jsme nocovali v šatně, kterou přímo nepotřeboavali. Jauvajs takové štěstí neměl a musel vystěhovat i věci. Takhle vypadala naše šatna po té, co si je přemístili k nám. Ne, že by to předtím vypadalo líp... Zkrátka není nad útulný pořádek 8-)
foto: Klokan foto: Klokan
Nicméně unavení jsme byli a to jsme se ten den přesouvali na akci, kterou dělali pořadatelé našeho oblíbeného festivalu Jablonský medvídek. Krátký spánek u čerpacího stojanu Láďovi evidentně prospěl.... Mimochodem všiměte si, jak náš vůz kromě HN veze i symbol současné trampské scény - lístek.
foto: Elka foto: Elka
V Bystrém u Jablonného nad Orlicí bylo útulno a příjemno. Klokanovi dělalo místní osazenstvo zdatné sbory. Ten nejzdatnější sborista těsně za Klokanem je sám šéf Jablonského medvídka Donald.
foto: Elka foto: Klokan
Samozřejmě jsme nebyli jediní muzikanti na place. Udělali jsme koalici s dalším tradičním účastníkem Medvídka - s kapelou Wejwrat. Došlo i na tenec. Tedy ne u nás samotných neb jaksi... netančíme
foto: Klokan foto: Klokan
Kolem čtvrté to vypadalo, že se blíží čas uložit se ke spánku... ...ale bylo to jen zdání 8-)
foto: Klokan
Vy vlastně ani nevíte, kde jsme to byli. Tak se podívejte a určitě uvěříte, že tam bylo fajn :-)
komentář: Jak jsme si polípili Š.O.S.

Předchozí galerie Další galeriePokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)