Trojická - HN a Epy de Mye
18. 5. 2006
foto: Klokan foto: Klokan
Před samotným koncertem se HN pustilo do příprav. Škopy s Láďou upevňovali plátno, Elka chystala pódium a Klokan? Ten fotil 8-) ...ale také chystal do akce projektor. Opět jsme totiž přichystali pro diváky zpestření v podobě fotoklipů. Nejprve ovšem přišla řada na hostující Epy de Mye. Opět se potvrdilo, že kapela neroznáší nějakou francouzskou chřipku, ale moc fajn muziku.
foto: Klokan foto: Klokan
Pánové Honza Přeslička a Lukáš Kazík jsoiu zručnými kytaristy a střihli si i náročnou instrumentálku. Ani Lucka Cíchová nezůstává pozadu. Její hlas dokáže rozeznít sál i pohladit. Navíc kontrabas ovládá, jako by se s ním narodila a nedělá jí problém odehrát i písničku, kterou nezná (to se samozřejmě nepozná na pódiu, ale na sejšnu zkrátka nemá problém prakticky s ničím) 8-)
foto: Klokan
Diváci poslouchali pozorně a nakonec si vyžádali od Epy de Mye i dva přídavky.
foto: Míra foto: Míra
Dneska to nebudeme s fotkami HN přehánět. Místo toho se blíž podíváme po "realizačním týmu" :-) Tady máte mistra zvuku Páju Lišáka Jindráka. Sice tentokrát přijal s lehkou verzí svého aparátu, ale myslíme, že to pohodlně stačilo a vzhledem k nesnadnému stěhování v Trojické se tato varianta dokonce snad i plně osvědčila Na poslední chvíli jsme scháněli někoho, kdy by nám zajistil promítání fotoklipů. Nakonec se paní promítačkou stala (a také se osvědčila) Kryštofka.
foto: Míra foto: Míra
Jednu skupinovku s naším HN si neospustíme. Jak vidíte, vše je při starém :-) Vlastně ne úplně, k jedné malé novince došlo. Snad poprvé jsme totiž na pódiu řádně využili židli. Klokan si o víkendu na Folkovém kvítku při sejšnech uhobloval nehty a navíc nová sóla ještě nejsou úplně zažitá, a tak se raději na náročnější kousky posadil. I tak se dost zapotil 8-)
foto: Klokan
Po skončení koncertu jsme si ještě stihli chvíli s Epy de Myí zasejšnovat. Připomněly se nám tak blížící se letní festivaly, kde určitě také nejeden sejšn proběhne :-)
komentář: Poslední klubání v Trojické

Předchozí galerie Další galeriePokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)