Toulavá písnička Rumburk
21.6. - 22.6.2002
Chvíli po příjezdu už HN stálo na pódiu. Tady vidíte, že se právě rozkoukáváme... (každý jiným směrem) Poprvé v historii Klokan urval strunu při koncertu, a tak si můžete prohlédnout, jak by vypadala kapela bez Petra. Zeje tam evidentně díra...
A tady máte pro změnu Petra bez kytary, kterou mu právě kdosi ladí... No nevím, zda je to s kytarou lepší. Každopádně zde je opět jedna rarita z večerního jamu - Klokan bez brýlí. V Austrálii se tomu sice nikdo nediví, ale v HN je to netradiční pohled.
Copak to Moniku a Jepťáka tak překvapuje? Aha, nechce se jim věřit, že by dětský taneční sbor doprovázel právě se chystající Jarret
A opravdu - tanec obstarává pouze Hanka Skřivánková za mikrofonem... ...a zbytek kapely jí zdatně sekunduje (buďte rádi, že nevidíte jaké tance provozovalo v tu chvíli HN)
Neřež se rozjížděl postupně, a tak začal v duu. I tak však předvedl pořádnou porci muziky a zabral pódium v celé šíři. Večer byl stejně jako vloni v režii Michala Braxatorise a jeho improvizované kapely (HN si jí nazvalo Bafalo Sabers)
A tohle opravdu není pěkný pohled. Děvčata sice předvádějí na Braxovy písně ladné pohyby, ale proboha, co to provádí Klokan !?

komentář: Zatoulaní v Rumburku

Předchozí galerie Další galerie