Plumlovský dýchánek
28.6. - 30.6.2002
Hluboké nedorozumění si očíhlo zámek Plumlov už před více než desetiletím, jako by vědělo, že se sem jednou vrátí. Vyslancem byla Eliška. Zatímco Plumlov se od té doby příliš nezměnil, Elka nám přeci jen trochu vyrostla ;-) ... ...bez obav jsme tedy mohli stanout na pódiu.
Některé diváky i Škopyho naše vystoupení dovedlo do takového stavu, že si pak museli dát relaxační hodinku. Ešusy jsme nechali doma, a tak jsme si při obědě servírovali guláš do půlitrů a knedlíky přikusovali.
komentář: Plumlovský hluboký dýchánek
Zahrada 2002
4.7. - 6.7.2002
Na Zahradě jsme tentokrát jamovali na schodech místní školy. Nemusíte stále koukat jen na hrající muzikanty, tak se zde podívejte do "sboru". Jen nevíme, co to Klokan provedl, že strhává tolik pozornosti... No dobrá, jednoho sessionmana ukážeme. Tu máte Šaolína v plném nasazení...
...a zde pro změnu Klokana druhý den v plném zamyšlení Před vystoupením HN některé divačky nabíraly síly, aby si to náležitě užily.
Hluboké nedorozumění tentokrát zahrálo bez basy. Zato Elka byla tentokrát hlavní osobností. Klokan s Jepťákem jen stínovali v pozadí. Večer se jamovalo nejvíce s Tempem di Vlak, které slavilo Krtečka. Elka si užívala a s bubínkem kolem krku udávala tempo (ne Tempo).
Chudák Klokan, už zase prasknul strunu (tahle sada se fakt nevyvedla, za 14 dnů praskla už čtvrtá). Kdo pomůže? Kámen by se nad ním ustrnul... ....ale Šaolín ne. Naopak hrdě ukazuje, že on má všech šest pohromadě.
Tak alespoň na závěr nabízíme uklidňující pohled na spokojené členky zázemí HN Lenku a Evu... ...a spokojeného Láďu při poledním vstávání. Jen nevím z čeho jsou tak unavené obě slečny vedle něj.

komentář: Poslední zahradní nedorozumění

Předchozí galerie Další galerie