Na křtinách
17.4.2003
Zahájení večera obstaral plzeňský GrassCocktail. Pravda, moc kapelu asi nevidíte. Jsou trochu v dálce... ...a tak jich většinu trochu přiblížíme.
Dobrá, dáme k dobru i detaily některých členů kapely. Třeba Petra Růžka u kytary... ...a také kapelnice Ireny Motlíkové. Ta se po svém vystoupení chopila fotoaparátu, a tak i v naší galerii vystřídá svými fotkami na chvíli Honzu.
Další část produkce patřila dvojici z bývalé skupiny Magison. A tak se na pódiu vydařeně doplňoval Šaolín... ...se Zubříkem.
A pak se na pódiu podruhé veřejně objevilo zatím spíše neveřejné sdružení Heřmánek alias Lama. V něm se k písničkáři Pájovi Lišákovi Jindrákovi přidává většina HN. Tentokrát byla sice atmosféra v Muzice tišším písním tohoto seskupení méně nakloněná... ....ale i tak se našla chvíle na obveselení okolí. Zvláštní je, že Elka se pravděpodobně baví pohledem na Jepťáka, zatímco Lišáka je pobaven fotografující Irenou. Čím se bavil Klokan, není z této fotografie jasné.
Hluboké nedorozumění koncert opět završilo. Ze samostatného vystoupení vám tentokrátukážeme jen jednu fotku, přeci jen to nebylo hlavní náplní tohoto večera ;-) Zato se můžete podívat na Rosňáka, který může za výsledný zvuk celé nahrávky. Našel si pěkné pohodlné místo na zemi.
A přišel čas samotného křestu. Proslovu se chopili Šaolín a Jeroným Lešner a vidíte sami, s jakým zápalem... ...to šampusu se chopil neméně aktivně Škopy a my s napětím pozorovali, jak to dopadne.
Odpálil to úspěšně, a my se tak mohli pustit do samotného křtu. CDéčko vám ani neukážeme neb zapadlo do své kolébky až po okraj (asi se stydělo). Horní hrana ale vykukuje ;-). Právě v této chvíli křtí Elka CD na Pomeranč. Klokan už před tím vložil do vínku jméno Mandarín. No a Škopy s Jepťákem byli těmi druhými. CD Mandarín, Pomeranč a ti druzí bylo na světě.
I z publika jsme byli obdarováni, a tak se nám za chvíli houpaly na krku příbuzné našeho hlavního hrdiny z obalu CDéčka.... ..Nakonec se shledala celá rodinka. (to už zachytil svým objektivem opět Honza, jehož fotkám patří i závěr celé galerie)
Po křtu jsme ještě dohráli koncert HN.... ..aby se záhy spustil společný jam všech zúčastněných. Zde Šaolín právě "zakládá" nové trio.
Tentokrát se hrálo opravdu mohutně. Všimněte si zde například dvou společně hrajících foukačkářů... ..a to ještě nebyl vidět Škopy u piána.
Terčem útoků zezadu se stal Kuba. Zde např. vidíte agresivního Jerryho.... ..a tady je zas sváděn za zády Jaroosem. Ještě že ho neviděl.
Na křtu se sešla také řada pravidelných účastníků Folktime chatu. V zadní řadě zde vidíte zleva Labirhma, Irenu, Vlasťáka a před nimi Školníka a Sunny. A na závěr nabízíme pohled na jam směrem od nástroje držících muzikantů. Měli jste tam být ;-)
komentář: Na křtinách

Předchozí galerie Další galerie