Festival Klof - Na Dně
7. 12. 2003
foto: Honza foto: Honza
HN celý festiválek zahajovalo. Tentokrát nás odbudeme jedinou fotkou, necháme také vyniknout v galerii jiné ;-) Ještě předtím se ale mrkněte do zákulisí. Právě jsme slezli z pódia.
foto: Sunny foto: Sunny
Druhým vystupujícím byla irsky laděná kapela Jauvajs. Nedávno jsme je mohli vidět na Folkovém oříšku v trojici. Nyní už jsou opět komplet. Kdyby se vám něco na té fotce nezdálo, nejde o Klokanův pokus o umělecké foto. To si jen prstem zakryl blesk :-o. Pražské Skoro má výrazné zpěvačky, ale ani muzika to určitě není špatná a poslouchá se opravdu dobře. Saxofonistka zaujala i vizuální simulací kytarové hry, kterou ovšem předváděla během volných chvilek na svůj vlastní nástroj.
foto: Honza foto: Honza
Markéta (nejblíže) se spolu s Lazary také pěkně ukázala. S novou kapelou přišla na pódium Lucka Minaříková. Prozatimní názevje Zlomzas, ale kdo ví, jak to bude za týden.
foto: Honza foto: Honza
Jeroným Lešner koketuje i s méně obvyklými hudebními nástroji. Začal se také zabývat minimalismem. Tyto dvě skutečnosti spojil v předvedení písně za doprovodu prosté sklenice. Ale na kytaru zatím nezanevřel
foto: Sunny foto: Sunny
Šántré se pustilo do díla jako vždy na plno... ...občas to na pódiu vypadalo tak trochu jako by oba pánové chtěli svádět boj o svou zpěvačku Inku, která ovšem byla nad věcí.
foto: Honza
A na závěr opět jedno "umělecké" foto se zakrytým bleskem. Díváte se na závěrečnou kapelu večera Techtle Mechtle. Jejich frontwomenka Terezka Staňková dokáže být ovšem výrazná i na ztemnělé fotce.
komentář: Nedorozumění Na Dně

Předchozí galerie Další galeriePokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)