Jablonský medvídek
29. - 30. 5. 2004
foto: Klokan foto: Klokan
Sobotní dopoledne jsme si v Jablonném nad Orlicí zpestřili krátkým výletem kolem Tiché Orlice.... ....voda byla průzračně čistá, a tak jsme omrkli i nějakou tu rybu. Pravda, tahle fotka byl mohla sloužit jako kvíz. Ryba na ní skutečně je a není to sardinka. Najít jí ale není žádná hračka, však si to zkuste ;-)
foto: Klokan foto: Klokan
Teta Eliška si výborně rozuměla s malou Haničkou, však jim ladilo i oblečení. Strejda Jepťák je obě právě upozorňuje na pstruha. Konec strejdů a tet. Tady už je skutečné rodinné foto. Škopy jde jako správný otec Haničce příkladem. Vendy si už není tak jistá, že je to dobrý příklad....
foto: Klokan
Na druhé straně v bazénu se zároveň připravoval večerní ohňostroj na oslavu 10 let trvání festivalu. Samozřejmě se vycházelo z předpokladu, že všichni budou na koncertu a v blízkých stanech to tedy nebude nikoho rušit.... Ohňostroj se vydařil, ale nefotili jsme, takže nám to zkrátka musíte věřit....
foto: Carmen foto: Carmen
A máme tu opět jednu exhibicionistickou chvilku, zvanou lidově koncert. Klokan s Jepťákem to berou opravdu vážně a předvádějí svou oblíbenou synchronní sestavu... ....etuda na téma, jak políbit mikrofon. Škopy a Elka předvádějí názorně svou náklonnost k tomuto technickému zázraku.
foto: Carmen foto: Carmen
Tady máme jednu instrumentální vložku.... ...a přehlídku HN zakončíme fotem ze závěrečné písně Blues spokojeného nádražáka, na kterou se Škopy i náležitě kostýmově vybavil.
foto: Carmen foto: Klokan
Samozřejmě, že Jablonský medvídek nabyl jen o HN. Již předtím se na pódiu objevila třeba skupina Kapky. Pohodová muzika. Naopak následovníkem HN byla Věra Martinová se svou kapelou, kterou z poloviny tvořila rodinná sešlost. Sestavy se ovšem měnily, a tak chvílemi šlo i o duo.
foto: Klokan foto: Klokan
Spřízněná kapela si zaslouží samořejmě minimálně dvě fota. A tak vám nabízíme Lístek zezadu... ....i zepředu. Můžete si vybrat, který pohled vám víc vyhovuje...
foto: Klokan foto: Klokan
Noční koncert zakončoval Tomáš Kočko s Orchestrem.... ....a CS band Pavlíny Jíšové. To už byla velká zima, a tak jsme se pomalu stahovali k ohni.
foto: Klokan foto: Klokan
Noc byla plná dění. Klokan šel ale spát "už" chvíli po třetí ranní a tím se uložil i fotoaparát. Vlastně ne tak úplně. Jeden měl v záloze ještě Tony od Lístků, ale ten své úlovky nemůže publikovat, protože údernou noční jednotku tvořil nejen Škopy s Jepťákem, ale také třeba další Lístkovec Alva. Ráno bylo tedy ve znamení líčení nočních zážitků. Elka právě poslouchá Alvovu a Tonyho verzi. Škopy se s rodinou ovšem rovnou vydal na cestu. Vendy byla vyspalá, a tak po Pavlově odevzdání klíčů od vozu odjezdu nic nebránilo. Posádku doplnila opět část Lístku - Radek a Sylva. Vidíte, že na tomto festivalu se obě kapely doplňovaly tedy opravdu po všech stránkách...
foto: Klokan foto: Klokan
Kolem postupně mizel celý fest. Z podia zbývala už jen konstrukce. Posledním autem na parkovišti byla Klokanova Fífa a zánovní vůz Lístků.... ....do této poklidné atmosféry se probudil Jepťák. Elka s Klokanem si tak záhy mohli doplnit noční skládačku o další příběhy. Opravdu škoda, že jste tam asi nebyli :-)
foto: Klokan foto: Klokan
Tony dokonce Elišce daroval část garderóby jedné z festivalových celebrit, která jí zde v noci zapoměla. Ukázalo se ovšem, že původně šlo asi spíše o dečku na stůl. No ale stejně to bylo pěkné gesto... Na úplný závěr Tony Elce zabavil buben a jal se kapelníkovi Lístku ukázat, že v něm taky dříme muzikantská duše a kapela by měla posílit o rytmiku. Jak to dopadlo, nevíme. Zbyněk se ale dobře bavil.... 8-)
komentář: Zmedvídkovaní

Předchozí galerie Další galeriePokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)