Den Kozla a Slunovrat
5. - 6. 6. 2004
foto: Karel foto: Karel
Ten den začal těžce. Vstávalo se kolem šesté ráno. A takhle pak vypadal Jepťák krátce po deváté na pódiu.... ....zbytek kapely mu zdatně sekundoval. Takhle časně jsme zkrátka ještě nehráli.
foto: Karel foto: Karel
Ono tedy po pravdě v tu dobu ještě nebylo ani pořádně komu... ...ale během půl hodiny se všechno změnilo a prostor před pódiem se zcela zaplnil. Divákům při naší muzice chutnalo 8-)
foto: Karel foto: Klokan
Koneckonců jsme se taky už probrali... ....a v tu chvíli jsme opouštěli pódium, abychom ho přenechali kapele Lístek a zamířili k Pardubicím.
foto: Jaroos foto: Jaroos
Tam jsme se protáhli, zakousli nějakou tu drobnost, naladili a už jsme byli na pódiu. Elka pobaveně sledovala pekelné soustředění obou kytaristů...
foto: Jaroos foto: Jaroos
...ale sama se taky pustila do díla.. ..vlastně do zpěvu :-) Hrálo se nám stejně jako loni moc příjemně, však nám taky počasí i diváci byli nakloněni.
foto: Elka foto: Elka
V zákulisí jsme konečně měli možnost vydechnout. Malé Škopyho Haničce jsme sekundovali u svačiny Tohle je tak děsná fotka, že jsme ji sem museli dát. Pohled na strejdu Klokana škádlícho svačící Haničku taháním za nit na její kšiltovce je opravdu odstrašující 8-)
foto: Klokan
Raději se vrátíme ještě jednou na koncert, kde právě hrál a zpíval Spirituál Kvintet.....
foto: Klokan foto: Klokan
V noci se podobně jako vloni pořádně jamovalo u malého pódia.... ....Kuba Linhart z Jauvajsu se pustil do akce s takovou vervou, že přetrhl dokonce strunu na kontrabasu :-o.
foto: Klokan foto: Klokan
Piva se vypilo opravdu hodně. Ať mi ale nikdo neříká, že to má špatný vliv na koordinaci pohybů. Jak jinak by mohla vzniknout tato úctyhodná věž z kelímků? ;-) Analogii s loňským rokem vzbuzuje i poslední fotka. Nedělní ráno bylo opět ve znamení neskonalé únavy. A tak mohu napsat stejně jako vloni, že to, co se choulí na sedadlech, je Elka :-). Pro srovnání můžete kliknout sem 8-)
komentář: Přes Kozla na Slunovrat

Předchozí galeriePokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)