Děčínské slavnosti
18. 7. 2004
foto: Jani foto: Jani
Do Děčína jsme přijeli necelou hodinu před vystoupením a asi půl hodiny po něm jsme už zas jeli na Prahu. A tak tentokrát nebyl čas koukat okolo. Tím vás připravujeme na skutečnost, že tato fotogalerie je věnována výhradně samotnému vystoupení HN.
Jak vidíte, v jeho úvodu moc návštěvníků v hledišti nebylo. Inu bylo 15:00 a 30 stupňů ve stínu.
Prostředí bylo příjemné. Abyste se lépe orientovali, vyfotili jsme vám ukazatel. Hádejte, co je napsáno na šipce, na kterou nevidíte a míří k nám. Ano, je to nápis ZOO, proč tento ukazatel visel právě naším směrem, nevíme.
foto: Jani foto: Jani
Ve panujícím vedru jsme neměli vždy dost energie... ...ale když bylo opravdu třeba, tak jsme se do toho řádně opřeli
foto: Jani foto: Jani
Nyní dvojice akčních fotek. Zde kapela jednotného ducha určitě nemá. Zatím co se Elka snaží divákům něco hlubokého sděli, Klokan si se zájmem prohlíží kytaru. Kam běží Škopy s baskytarou, nevíme. A aby to nebylo Jepťákovi líto, tady má sólo. Všichni ho přitom obdivujeme. Hlavně aby neskousl.
foto: Jani foto: Jani
Blížíme se k závěru. Ale ještě jste nás neviděli ze zadu. Tak tady máte jeden zadní profil.... ....a zde už vám opravdu nastavujeme jen záda. V pozadí si můžete všimnout, že přeci jen diváků během vystoupení přibylo. Ono se to možná takhle nezdá, ale oproti začátku dělal ten přírůstek tisíce procent 8-)
komentář: Děčínský tropický masochismus

Předchozí galerie Další galeriePokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)