Muzika
31. 7. 2004
foto: Klokan foto: Klokan
Páteční večer na Muzice v Hrádku u Rokycan proběhl, jak jinak, sejšnově. My se tentokrát drželi spíše stranou, ale přesto se šlo spát nad ránem. Jak vidíte, zdálo se, že Jepťákovi ani Škopymu v sobotu v devět ráno přesto energie nechyběla. Šlo ovšem spíše o čerpání z rezerv, neboť nakonec jsme valnou část dne prospali v lese nad amfiteátrem. A proč jsme vlastně stávali tak brzy? V 10:00 totiž stratovala soutěžní malá scéna. Jedním z vystupujících byl i hlavní tahoun pátečního sejšnu, plzeňská Alternativa. Jek tedy vidíte,nebyli jsme v tom sami :-)
foto: Jaroos foto: Jaroos
Už jsme se delší dobu nepokusili zachytit HN v seriozním postoji. Byl to sice předem prohraný boj, ale s výsledky vás seznámíme. Zde soustředěný Škopy... ...a tady obvyklé kytarové duo JepKlo. Jepťák se navíc pokoušel i zpívat..
foto: Jaroos foto: Jaroos
...zato Elku právě zaujal pravděpodobně některý divák a do našeho snažení se jen rytmicky pohupuje, což na fotce samozřejmě vidět není... ...ale Eliška si také do sytosti a evidentním nadšením zapěla, jak vidíte na společném fotu 8-)
foto: Klokan foto: Klokan
Abychom vás jen neděsili HN, uklidníme vás pohledem na pár dalších vystupujících. Tady máme jednoho z našich favoritů - Šántré. Zde je vidíte v plně instrumentální rovině... ...ale bez zpěvu se to nakonec samozřejmě neobešlo.
foto: Klokan foto: Klokan
Výborně se vystoupení povedlo chodovskému Bodlu. Ke startu připravit... ...a hrajem. V centru dění si můžete všimnout bodlovského dorostu. Tato dívenka dokonce koncert skutečně nenápadně v pozadí doplňovala. A tak chvíli naznačovala rytmus, pak prokázala umění typických BG pódiových pohybů a zdálo se, že zvládá i texty 8-)
foto: Klokan foto: Klokan
Jak už bylo řečeno, příliš času jsme na hlavní scéně nestrávili. Jedním z mála vystupujících, které jsme si nenechali ujít, bylo Ostravské Tempo di vlak. Kotel amfiteátru byl příjemně zaplněn, i když si pamatujeme výrazně lepší roky.
foto: Klokan
Média však přítomna samozřejmě byla. Zde vidíte jednoho z redaktorů Folktime (a fotografa našich ranních snímků - děkujeme Jaroosi 8->), jak bedlivě sleduje Tempo.
foto: Klokan foto: Klokan to nebyl ;-)
Večerní sejšn jsme si tentokrát dali před bránou. Všichni zúčastnění k sobě měli opravdu blízko. Ta tyč, kterou vidíte vlevo... ...totiž patří deštníku, pod kterým jsme byli schováni před dešťovými přeháňkami. Bylo ale moc fajn :-)
komentář: S Muzikou na dovolenou

Předchozí galerie Další galeriePokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)