Folkový Oříšek
12. - 14.11. 2004
foto: Klokan foto: Kopretina
Do sálu brněnské Barky jsme vpadli s počátkem vystoupení jindřichohradckého Jen tak taku. V rámci vlastních příprav jsme toho moc neviděli, ale při krátkých návštěvách byla znát na pódiu i v hledišti pohoda... ....doufali jsme, že se nám podaří na ně navázat a snad se tak i stalo. Bylo to naše nejpříjemnější vystoupení na Folkovém Oříšku.
foto: Kopretina foto: Kopretina
A protože šlo o poslední letošní koncert a tedy i fotky, rozhodli jsme se zaměřit se zde hlavně na nás. Zde třeba je Klokan v pozadí. Už tím se zvedla kvalita fotky. Tady zas můžete obdivovat dřevo za mikrofonem.... Hraje na něj Elka.
foto: Kopretina foto: Kopretina
Škopy způsobil svou basou divákům i zvukaři hromové zážitky, když mu začla zlobit šňůra a výsledekem bylo pořádné práskání v bednách. Tím upoutal pozornost i zbytku kapely. A když se o chvíli později i rozhovořil, ostatní ho už jen tiše se zaujetím pozorovali. Ten večer na něj nikdo z nás zkrátka nikdo neměl, byl rozhodně nejvýraznější osobností. No dobře tak už jen jednu naší fotku, poděkujeme Kopretině coby fotografce a jdeme dál...
foto: Kopretina foto: Klokan
Koncertní večer zakončily Mošny. Dění z pohádkové Hospůdky neuvidíte, neboť se ho odmítl Klokanův foťák zúčastnit a nepozorovaně zůstal v šatně. V sobotu jsme pronikli do sálu během vystoupení sympatické kapely Za ze Skalice. Pohodová muzika.
foto: Klokan foto: Klokan
Hostitelský Ořešák opět nezklamal a oproti minulému roku přichystal zas nějaké ty drobné změny v sestavě. Mimochodem houslistka byla fakt dobrá... Hlavním hudebním vrcholem festivalu pro nás bylo vystoupení pražských Jauvajs. Bylo nejen co poslouchat, ale i na co se dívat, protože pódium patřilo i tanečníkům.
foto: Elka
A závěr dne se opět odehrál v pohádkové hospůdce (letos prý naposledy). Dominantou fotky je zády otočený sedící Klokan. Jinak si ale můžete všimnout, že v hospůdce bylo hudebních nástrojů nepočítaně...
komentář: Před rybou vše naruby, po rybě oříšek

Předchozí galerie Další galeriePokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)