Nedorozumění na Moravě
27. - 30.10. 2004
foto: Klokan foto: Klokan
Koncem října jsme si zajeli odpočinout od koncertního dění. Měli jsme k tomu výbornou příležitost, kterou nám poskytla kamarádka z Moravy - Kopretina. Během seznámení na festivalu Tovačově se totiž zmínila, že je od kyjovských vinic a samozřejmě mají v rodině i sklípek 8-) Slovo dalo slovo a naše návštěva byla naplánována. Zde vidíte ono milé místo zezadu. Než se podíváme dovnitř, musíme dodat, že jsme se vydali skouknout i netekuté krásy kraje. Mezi stromy prosvítá zámek v blízkých Miloticích, kde se s princeznou například honil Nebojsa.
foto: Klokan foto: Klokan
V parku byla k vidění i v pravdě pohádková alej... Jani zaujaly sochy na mostě do té míry, že se rozhodla stát se jednou z nich.
foto: Klokan foto: Elka
A tady už jsme přímo ve sklepě. Sedělo se tam moc příjemně. Osazensvo čítalo podle situace 7-15 lidí. A tak chvíle komorní střídaly ty bujarejší. Jak vidíte, hlad ani žízeň na nás nemohly A s kytarami jsme si také věděli rady.
foto: Klokan foto: Elka
Škopy zůstal doma, k poslechu a k vínku tedy hráli Jepťák... ...Klokan...
foto: Klokan
a Elka. Pokud jste čekali fotky z ďábelského křepčení po stolech a vytáčení žárovek, musíme vás zklamat. Tady to bylo o pohodě, což se nám moc líbilo ;-)
komentář: Zpívání a Notování

Předchozí galerie Další galeriePokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)