Budyňský poutník 2005
6. 8. 2005
foto: Klokan foto: Klokan
Na Budyňském poutníku jsme hráli už jako druzí a tak začneme hned fotkami z našeho vystoupení. Zelená barva plachty nám dodávala zdravou barvu 8-)
foto: Klokan foto: Klokan
Co polekalo Klokana nevíme, možná vedle zvučící kapela. Elka se každopádně bavila. Nebudeme to přehánět, zas tak dlouhé to vystoupení nebylo. Takhle nějak vypadalo prostředí budyňského vodního hradu. Je tam fakt hezky, doporučujeme ;-)
foto: Jitka foto: Jitka
Zajímavostí letošního ročníku byla dvě sousedící pódia. Nemohli jsme si ale pomoci, to vlevo bylo spíš takovým malým bráškou :-) Moc dlouho jsme se ale nezdrželi, neb jsme na večer mířili ještě pokecat na Muziku. Poslední kapelou, na kterou jsme si počkali, byl náš oblíbený Juwel folk.
foto: Elka foto: Elka
Cestou jsme se zastavili u Berounky ve svérázné a nám příjemné hospodě U Rozvědčíka. Bylo krátce po CzechTecu a bylo to vidět i na výzdobě hospody. Co myslíte, že je napsáno na papíře v rohu obrazu mistra Buriana? ;-) V průběhu našeho pozdního oběda se Klokanova felda dostala mezi veterány a pořádné stroje. Tedy ne, že by tak rychle zestárla, ale přijeli noví hosté 8-)
foto: Elka foto: Amazonka
Na Muzice jsme si náramně pokecali. A úplně nejvíc v tu hodinu, kdy jsme na sebe vůbec nemluvili. Jepťák sice vypadá, jako že ze sebe sype jedno moudro za druhým, ale opravdu vše zůstalo na úrovni gestikulace. Okolí se na naší mlčící skupinku dívalo trochu zvláštně (obzvlášť když Klokan pantomimicky objednával pivo), ale my se bavili dobře. Abyste si nemysleli, že šlo jen a tu trojici z předchozí fotky, tady je další mlčoch - Radek z kapely Bodlo. Celkem nás bylo šest a to byste koukali, jaké ticho jsme dokázali udělat 8-)
komentář: Mrazivý srpen

Předchozí galerie Další galeriePokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)