HN na svatbě
19. 8. 2005
foto: Klokan foto: Klokan
Nejrušnější víkend prázdnin čítal celkem tři akce. Tou první byla svatba kamarádů Mirečka a Kryštofa. Kryštof je samozřejmě ona :-). Do hlavního dějiště Pelíkovic jsme dorazili asi hodinu před obřadem. Takže ještě zbyl čas hodit Feldu Fifinku do gala. Hlavním hrdinou vozového parku byla ovšem úplně jiná Felicie - ta ženichova.
foto: Klokan foto: Klokan
Na svatbu jsme nedorazili ve polečenském, ale ve společném (triku). Škopy to ještě jistil ladící kravatou. Nastal čas odjezdu, posádko nástup....
foto: Klokan foto: Klokan
...docela slušná kolona, ne? ;-) A už jsme na zámku Starý Rohozec, kde se odehrával obřad. Tady nepřichází Mr. Smith z Metrixu, ale bratr nevěsty Šaolín v roli dokumentaristy.
foto: Klokan foto: Klokan
Zde už pořizuje záznam průvodu, který se dal právě do pohybu a míří na oddací loučku. Poslední chvíle svobody obou snoubenců. Nebudeme vás napínat, oba řekli ANO.
foto: Klokan
Ještě před odjezdem zpět do Pelíkovic jsme pořídili skupinové foto nás všech poťapaných :-) Pokud byste neuhodli pointu našich trik, vězte, že na zádech se stopy scházejí a vydávají se společnou cestou 8-)
foto: Klokan foto: Klokan
Zatímco na Rohozci probíhala v úzkém kruhu rodinná svatební hostina, v Pelíkovicích se balily dary kamarádů. Elka si na tak velký pytel věřila i s malými nužkami 8-) Ještě popisy a podpisy.... Tušíte, čeho je ten pytel plný? Uhodl ten, kdo tipoval Kriket.
foto: Klokan foto: Klokan
Pojďme ale na zahradu a věnujme se praktičtějím věcem... ...ano, jedlo se, pilo se, zpívalo se, zkrátka slavilo se.
foto: Klokan foto: Klokan
I děti se zabavily. Tady například po fotografovi škodolibě hází disk :-o Bylo ale třeba si i odpočinout, třeba na procházce. To, co vidíte, není reklama na mléko. Leda, že by bylo z chmelu 8-)
foto: Klokan foto: Klokan
Večer došlo na rozbalovaní darů... ...zpočátku to bylo napínavé...
foto: Klokan foto: Klokan
...ale nakonec celkovým počtem šedesáti kusů z přehledem zvitězily sklenice 8-) No a samozřemě, že i náš pytel se líbil (včetně obsahu).
foto: Klokan foto: Klokan
A už se pokračuje, hlavní slovo měl sejšn. Pustili jsme se do toho z plna hrdla. Kromě nás byl hlaním viníkem Jerry Lešner Samozřejmě, že jsme se museli s přibývajícím časem stále více soustředit 8-)
foto: Klokan
Novomanželé vypadali spokojeně. Tak ať jim to móóóóóc dlouho vydrží :-)
komentář: Svatba - Vrátka - Polipsy

Předchozí galerie Další galeriePokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)