Zruč nad Sázavou - Vrátka a Polipsy
20. - 21. 8. 2005
foto: Klokan foto: Klokan
V předchozí galerii jste si mohli prohlédnout, jak jsme oslavili jednu svatbu. Neminulo ani 24 hodin a už jsme přijížděli do úplně jiné části naší země, do Zruče nad Sázavou. Pod tamním zámkem se konal první ročník festivalu Vrátka. A hned jsme potkali známé tváře. Lístek se právě chystal zahájit celou akci.
foto: Jitka foto: Jitka
Počasí hrozilo deštěm. Pořadatelé ale moudře natáhli stan nejen nad pódium, ale i nad hlediště. A vyplatilo se... speciálně nám. Ve chvíli, kdy jsme zahájili své vystoupení spadl z nebe rybník. Obvykle vozíme na svá vystoupení pěkné počasí, ale tentokrát to zkrátka nevyšlo.
foto: Jitka foto: archiv
Ne, nehráli jsme do prázdného publika. Všichni diváci ale zůstali samozřejmě pod stanem a tak první lavice, nad které už plachta nedosáhla, zůstaly prázdné. Naše svatební "angažmá" bylo znát. Trochu to odnesl bohužel i předvedený výkon a pro ty, kteří to nepoznali, jsme se představili ještě navíc v našich svatebních trikách (viz. předchozí galerie). Po koncertě jsme poměrně rychle zabalili a ujížděli dál...
foto: Klokan foto: Klokan
...ještě jsme si totiž domluvili na večer sejšn v nedalekých Polipsech. Nevěřili jsme, že to ještě zvládneme, ale nakonec se nám ještě nějaké ty energetické zdroje povedlo otevřít :-) Už při příjezdu jsme na místě zjistili zdatnou inzerci naší odpolední štace. Uvnitř bývalé restaurace jsme zjistili pro změnu pingpongový stůl. Vidíte, že jsme opravdu trochu pookřáli. Dokonce nad očekávání... Láďu jsme při sportu už dlouho neviděli 8-)
foto: archiv foto: archiv
No a večer byl fajn, počasí se umoudřilo, a tak jsme mohli vytáhnout stoly ven. Sejšn byl pohodový, ale náš náročný prodloužený víkend se přeci jen projevil, a tak jsme zapadli do spacáků už kolem jedné ranní.
foto: Elka foto: Elka
Ne takhle nedopadl po večeru nikdo z nás. Tohle je malý nalezenec Vašek, který se za námi v neděli ráno spolu se svými adoptivními rodiči přišel podívat. Klokan se chtěl hned zkamarádit...
foto: Elka
Ale sotva se sehl, Vašek ho už považoval za protivníka, na kterého si může troufnout, a zaútočil ze strany.
foto: archiv foto: archiv
Člověk by řekl, že už se nebudeme moci po těch dvou dnech na kytary ani podívat. Ale když ono bylo tak krásně a domů se nechtělo. A tak jsme si nejdřív sedli na lavičku před hospodou... ...a za chvíli se tam už objevil stůl a další židle... ...a do nedělní pohody jsme si s chutí zahráli a zazpívali.
foto: archiv
Kde takhle u silnice potkáte sejšnující partičku? 8-) Dokonce se občas zastavovala i auta... ...aby se nás jejich posádky optaly, zda u nás mohou koupit mléko či rohlíky. Asi jsme vypadali před tou hospou jak reklama na smíšené zboží. Každopádně to byla moc pěkná tečka za tím naším náročným víkendem. Dokonce tak pěkná, že jsme se v Polipsech rozhodli uspořadat na podzim nějakou tu sešlost sejšnuchtivých kapel. Ale z ní určitě fotky najdete zas v nějaké další galerii...
komentář: Svatba - Vrátka - Polipsy

Předchozí galerie Další galeriePokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)