Folkový Mostov
30. 7. 2006
Zámecký park v Mostově nás uvítal pekelným vedrem. Oblohou se honily bouřky, ale žádná zatím nespadla právě sem. Diváků v časném odpoledni zatím moc v hledišti nebylo, ale nakonec se jich sešlo kolem 250.
My jsme šli na pódium chvíli po druhé hodině a abyste se mohli podívat i na fotky přímo z vystoupení, předali jsme foťák Jitce. Vidíte, že její první reakce byla vstřícná. Škopy tentokrát nemohl přijet, a tak jsme vystoupili jako trio.
Před nástupem jsme si řekli, že to musíme do lidí nasypat pěkně energicky, vedro nevedro... ...ale bylo to hodně těžké. Na takovéhle pánvi jsme se letos snad ještě nesmažili. Klokan vypadal jak tenista, když se po každé písni musel otírat ručníkem (podobně jako hrač po každém gemu)
Dalším účinkujícím byl Vltavín. Pokud se vám zdá, že diváků ještě ubylo, nenechte se mýlit. To jen utekli před sluncem do stínu pravé strany hlediště. My si už jen dali pozdní oběd a s Mostovem se rozloučili. Byla totiž neděle a Elku s Jepťákem čekala v týdnu práce. Klokan si ten týden užival na vodě, a tak zamířil jen pár kilometrů po proudu Ohře do vodáckého kempu.
komentář: Západočeská misePokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)