Muzika
4. – 6. 8. 2006
Z páteční noci nebyl nalezen žádný záběr, začneme tedy rovnou pohledem do publika. Ač se jedná o tzv. open scénu, z pohledu kapely se jedná o jedno z těch hraní, kdy si to díky lidem fakt užíváme, ač musíme být na nohách už brzy ráno. Těsně před HN vystupovalo Bodlo, v rukách Radka můžete spatřit naši baskytaru. Bodlo hrálo bezvadně, krom toho, že to vyhráli u diváků na plné čáře, vytvořili nám příjemnou atmosféru.
Toho jsme náležitě využili, i když jsme se ze začátku tvářili celkem nenápadně:-) Postupně jsme přidávali na dynamice i na mimice.
Kozel jen valil voči Holky z Přeletu M.S. zpívaly opět s nasazením a radostí. Zde je vidíme v typické pódiové
A tady už je náš oblíbený pořadatel Jablonského medvídka Donald s pořádnou opicí za krkem. Původně ho Elka chtěla zkrotit, aby na nás příští rok už nevymýšlel žádnou lumpárnu, nicméně už teď víme, že se úmysl nezdařil:-) Pohled do statečného publika, které celé odpoledne, večer i noc smáčel déšť není třeba více komentovat
Vítěz open scény – Bodlo – si užívá svůj čas na hlavní scéně, Škopyho baskytara s nimi:-) Historické okénko zasazené do současnosti – Máci se na Muzice sešli již podruhé
Jak poetické:-) Není divu, že na Elišce nezůstala nit suchá. Tohle má být zřejmě něco jako tanec mezi kapkami deště a nebo dupák v kaluži?
Tak, ještě snídaně a jelo se domů:-)
komentář: Deštivá MuzikaPokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)