V Trojické s Bodlem
21. 3. 2007
Hned v úvodu našli basáci HN i Bodla nejen společnou řeč, ale shodli se i v kombu. A protože je Bodlo o něco starší kapelou než HN, tak jejich kombo stačilo už trochu víc vyrůst. Přítomný Yorkshire Kendy si samozřejmě vybral ten větší kousek, jestli on si něco nekompenzoval :-o Chvíli po osmé už nastal čas koncertu a Bodlo se do něj vrhlo s plnou vervou.
Většina diváků slyšela Bodlo poprvé a veskrze si pochvalovali. Takhle vypadalo Bodlo v koloritu celé Trojické.
Po přestávce přišla řada na nás. Právě má hlavní slovo Elka. Pánské osazenstvo HN ovšem její projev nechává chladným... ...tedy alespoň na chvíli. Těžko říct, čím si nakonec vyžádala tolik naší pozornosti.
Samozřejmě, že se dostali ke slovu (vlastně zpěvu) i ostatní, zde se právě svěřuje divákům se svou písní Petr. Nabízíme vám možnost porovnat, které kapele Trojická sluší víc. Anketu na to ale nevypisujeme, abychom případně nebyli nepříjemně překvapeni výsledkem.
V závěru celého koncertu došlo i na tanec. Jo jo, Znamení řádu sedmi vran je pořádnej nářez 8-) Kromě klasického vstupného jsme si odnesli i dýžko v podobě stravenky, asi jsme už zpívali z hladu :-o Zahodili jsme tedy basu a ladičku...
...a chytli se pod pódiem kytar. Nemáme to potvrzeno, ale myslíme si, že Kendy nemůže mít sluch úplně v pořádku. Pod pódiem se sejšnovalo ještě po půlnoci...
...tato fotka je tedy možná o den mladší, než ta předchozí. Že by Škopy zůstal pozadu? Kdepak, na závěr mu věnujeme sólo fotku, ze které jasně vidíte, jak poctivě basou tvrdil muziku.
krátký komentář

-->Pokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)