Na medvídka
30.5. - 1.6.2003
foto: Klokan
Když jsme přijeli, posádka druhého vozu právě stavěla stany. Elka právě Janě říká: "Až řeknu tři, tak na ten stan skočíme a zastavíme ho..."
foto: Klokan foto: Klokan
Z našeho koncertu tentokrát nic neuvidíte, protože fotil jen Klokan, který byl tou dobou na pódiu. Zato se mrkněte na vrcholné páteční vystoupení, do kterého se vrhl Semtex. Po pozvolném rozjezdu nabral koncert obrátky i čas, a tak Semtex hrál celkem tři 45minutové bloky. S přibývajícím časem se zdálo, že je to hraní baví čím dál víc.
foto: Klokan foto: Klokan
Druhý den jsme poobědvali na Jablonském náměstí. Zdařilé siluetky a pěkné náměstí, ne? Odpoloedne přišlo na řadu i koupání. Na druhém břehu mezitím vypukl požár (HN za něj opravdu nemohlo). Hasiči měli poblíž cvičení a tak přijeli až za cca 30 minut...
foto: Klokan foto: Klokan
Ale vraťme se na samotnou akci. Takhle vypadal festiválek zepředu..... ....a takhle zezadu, na pódiu právě duněl Fleret, v zákulisí se chystá Jarmila Šuláková na svou příležitost.
foto: Klokan
Zpestřením festivalu bylo vystoupení sboru ze spřáteleného švýcarského města Hinwilu. Vnucovala se básnická věta: "A pane Lorenc ty pohyby, ty jste viděl kde?"
foto: Klokan foto: Klokan
Hlavní hvězdou večera byla Pavlína Jíšová se svou novou kapelou CS bandem. A protože jde opravdu o novinku a navíc velmi dobrou, tak si ji užijte ještě na jedné fotce.
foto: Elka
Závěr dne obstaral jam u ohně, který přerušil déšť. To nás ovšem nezastavilo a provedli jsme taktický přesun na pódium, kde se hrálo až do rána.
komentář: Na medvídka
Trojická
5.6.2003
foto: Klokan foto: Klokan
Na posledním jarním klubovém koncertu HN v Trojické se fotky příliš nevyvedly, a tak vám zde předkládáme jen dvě spíše pro ilustraci. Však jsme na nich tak trochu jak kreslené postavičky.... ....a komix Hlubokého nedorozumění podruhé... ;-)
komentář: Klubové finále v Trojické z předehrou v Nuslích

Předchozí galerie Další galerie