Čechtická lilie
9. 8. 2003
foto: Klokan foto: Klokan
Klokan měl zajímavou možnost srovnání. To když objevil vývěsku s novým i starým programem. Na jednom bylo uvedeno HN a na tom druhém ještě jeho bývalá kapela Merliton. V předtuše, že nás žádná hlavní cena asi nepotká, jsme si všechny Dionýsy alespoň vyfotili ;-)
foto: Jára foto: Jára
Ještě před vystoupením jsme podrobně probrali strategii. Jepťák právě Elce sděluje nějaký velmi zajímavý postřeh a ta si ho neprodleně zapisuje Nejlépe se ale stejně v tom hicu rokovalo pod sprchou ;-)
foto: Pisi foto: Pisi
Už dlouho jsme vám nenabídli žádný zajímavý výběr koncertních výrazů, kterými častujeme diváky. Komentáře Klokanova a Elčina nasazení tentokrát necháme raději na vaší fantazii.. ...Jepťák je stejně svým pojetím písně Strašidelná hravě trhnul ;-)
foto: Klokan
Na uklidněnou nabízíme celkový pohled na příjemnou farskou zahradu, kde se celá akce odehrávala...
komentář: Z Čechtic až do Telče
Prázdniny v Telči
10. 8. - 12. 8. 2003
foto: Jana foto: Jana
Na Škopyho jsme v Čechtických fotkách zapomněli, tak si užijte jeho lišácký výraz nyní... Na kocouří scéně jsme ten den vystupovali ještě s kapelou Naspěch, která začínala.
foto: Klokan foto: Klokan
Dobře, už nebudeme hledat nějaké záludné výrazy a nebídneme naše normální fotky. Diváky na nich nehledejte, ti jsou pěkně ve stínu... No ano, takhle opravdu vypadáme normálně..., tedy když do nás pere slunce...
foto: Klokan foto: Klokan
Radši se podívejte i na někoho jiného. Večerní koncert zahajovali Stránici a moc se jim to povedlo.... Bokomara se rozrostla a přitvrdila. Některé písničky byly opravdu povedené, jiné se jakoby ještě usazovaly nebo byly až překombinované...
foto: Klokan foto: Klokan
Pavlína Jíšová se předvedla s novou kapelou i CD. Písničky jsou povedené, ale vystoupení nás víc chytlo v červnu na Jablonském Medvídku. Hudební večer ještě zdaleka nekončil. Ve sklepě se rozjel pěknej rockec s Babuljak Bandem.
foto: Klokan foto: Klokan
Noc končila menším jamem. Tam už se ale nefotilo. Jediná fotka tak vznikla nad ránem při cestě do postelí. Ani druhý den nesprchlo. Tuhle louži způsobil na náměstí kropicí vůz.
foto: Klokan foto: Klokan
Večer jsme se opět mrkli na koncert. Tentokrát startovala Devítka... ...a završoval Samson. Ten nám s kapelou připravil jeden z nejlepších koncertů letošního léta.
foto: Klokan foto: Klokan
A byl tu den odjezdu. Už taky trochu docházely peníze, ale nebojte, tu zmrzlinu Jepťák opravdu nevytahuje z koše. ...ale jíst jí asi neměl. Takhle to dopadlo.
komentář: Z Čechtic až do Telče

Předchozí galerie Další galerie