Újezdské Babí léto
23. 8. 2003
foto: Klokan foto: Klokan
Před výjezdem na Újezd jsme tradičně označili Karla tak, aby se jasně poznalo, že uvnitř dochází k hlubokému nedorozumění... Dorazili jsme v pohodě. Zvědavě a s uspokojením jsme ze zákulisí sledovali, jak si i přes vedro a brzkou hodinu (krátce po poledni) plní hlediště.
foto: Klokan foto: Klokan
Ze samotného hraní z tohoto víkendu fotky nemáme, ale jak vidíte, nálada po něm byla dobrá :-) Před další cestou jsme se stihli sotva občerstvit a na chvilku se podívat také do hlediště. Přitom se povedlo prodat i pár CDéček. Mimochodem jsme zachytili na fotce i jednoho z kupců, kterého právě přiváděla Elka.
komentář: Babí guláš
Chlumecký guláš
23. 8. 2003
foto: Klokan foto: Klokan
Návštěva na Chlumeckém guláši byla o poznání slabší, než v Újezdu... ...zato se divákům nenabízela jen hudební čísla. Zde právě sledují, kterak se láme rekord v pití piva z půlitru hlavou dolů. My asi přeci jen zůstaneme u tradičního způsobu...
foto: Klokan foto: Klokan
Zpět na Prahu jsme vyrazili už za tmy. Po celém náročném dni jsme se těšili na odpočinek. Jam se tentokrát nekonal, ale přeci nám to nedalo jít rovnou na kutě a zašli jsme na chvíli ještě v klidu dožít den do Whiskey baru v Nuslích.
komentář: Babí guláš

Předchozí galerie Další galerie