Trojická - HN, Vnitřní světlo
18. 3. 2004
foto: Klokan foto: Klokan
Klub Trojická zažil v březnu opět jeden z koncertů HN. Role hostů připadla kapele Vnitřní světlo. Pravděpodobně jejich introsvětlost zavinila, že se je Klokanovi nepovedlo zachytit na fotce zaostřeně... Tak vám tedy celou kapelyu ukážeme nadvakrát. Zde si můžete prohlédnout dámskou část kapely, do které se jaksi navrch dostal i kapelník Michal Aron...
foto: Klokan foto: Klokan
...a zde máte pánskou frakci (samozřejmě bez kapelníka) 8-). Jak vidíte, na pohled se jedná o sestavu jak dělanou na silné sbory. A na poslech byste zjistili, že je to skutečně tak. Vokály jsou totiž skutečně základem Vnitřního světla. Sál se příjemně zaplnil zhruba třicítkou diváků, kteří Vnitřní světlo hned tak nepustili, ale nakonec se ke slovu přeci jen dostala přestávka.
foto: Jarka foto: Jarka
A po ní i naše HN. Předkládáme zde dvě ilustrační fotky... ...jako důkaz našeho koncertního působení v Trojické.
foto: Elka foto: Elka
Ale nejen koncertem se žilo. Po jeho skončneí se obě kapely potkali ještě pod pódiem.... ...a společně se prozpívali k půlnoci.
foto: Klokan
Elka se tentokrát chopila především foťáku. I zpěvačka Vnitřního světla Katka ovšem dokazovala, že skutečnost, že v obou kapelách hrají na kytary jen samí chalpi, je v podstatě diskriminace :-o 8-)
komentář: Jaro v Trojické

Předchozí galerie Další galeriePokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)