Zvíkovecká kytička
11. 6. 2005
foto: Klokan foto: Klokan
Druhý červnový víkend jsme už poněkolikáté zavítali do Zvíkovce na tamní festiválek Zvíkovecká kytička. Tentokrát jsme za základ galerie nezvolili muziku, ale alespoň na úvod se seznamte s pár nejlepšími vystupujícími. Tady máte např. plzeňskou Fregatu.
foto: Klokan foto: Klokan
Nejvíce cen si ovšem odvezla Radka Tomášková. Nejen, že vyhrála se svou obvyklou kapelou Toman a lesní panna, ... ...ale navíc se zde úspěšně objevila s vokálním sdružením Přelet M.S., které krom pruhovaných ponožek charakterizovaly především moc dobré a uchu lahodící sbory.
foto: Klokan
A protože Přelet(avky) zpívaly převzaté písně, v zákulisí se s nimi rozezpívával i Jepťák s Elkou. O chvíli později jsme už stali na pódiu (tentokrát bez Škopyho), ale fotek vás tentokrát ušetříme 8-)...
foto: Klokan foto: Klokan
...raději se budeme věnovat hlavnímu tématu této galerie - psům. Na zvíkovecké louce se jich sešlo pěkných pár a všichni byli náramně fotogeničtí. Zde máte první zástupce v kategorii dvojic. ...a tady zas jeden odpočívají model.
foto: Klokan foto: Elka
Přidám také jednoho váženého NO (německého ovčáka)... ...ale to už se přesunujeme k vítězi fotosoutěže. No není tenhle pes vpravdě ksichtózní? 8-)
foto: Klokan foto: Klokan
Navíc to byl všetečka. Nejprve ho zaujala krabice vína, ale tu si nechal nakonec asi na pozdější dobu... ... a radši si očichal jednoho kámoše, s nímž už jste se také na jiné fotce potkali.
foto: Elka foto: Elka
Způsobně se tázavým pohledem optal paničky, co by říkala takovému nezávaznému kamarádství, ... ...nakonec si ale jeho pozornost získala jedna sympatická PET lahev.
foto: Klokan
Tolik naši psí diváci Zvíkovecké kytičky. Ještě si můžete prohlédnou vzrostlý strom pevně usazený v barelu, na jehož okraji sedí pár diváků. Na, je fakt, že realita byla trochu jiná, ale nevypadá to tak? 8-)
foto: Klokan foto: Klokan
A abychom nedávali prostor jen psům, podívejme se na závěr na jednoho pěkného ptáčka. Ten si to vykračoval po zahrádce jedné naší oblíbené rstaurace... ...pak si ovšem asi přečetl nápis na tabuli a pravděpodobně v obavách, aby se návštěvníci neobsloužili sami na jeho úkor, rychle odletěl jinam.
komentář: Zvíkovec jako vloni

Předchozí galerie Další galeriePokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)