Osecká kytara
18. 6. 2005
foto: Zbyněk foto: Zbyněk
Po minulé zoologické galerii se tentokrát zaměříme výhradně na kapely. Na Oseckou kytaru jsme si bohužel zapomněli vzít foťák. Náštěstí jsme se zde ale potkali s jedním kamarádem, který ho měl a fotky nám poslal. A tak děkujem Zbyňkovi třeba i za fotky z pátečního country bálu, nak terém jsme vůbec nebyli. Jedním z účinkujích byl i provozovatel autokempu, kde se festival konal, Petr Kafka se svou Kafka bandou. Hlavním tahákem večera byl pak Cop. Když jsme na místo přijali kolem půl druhé ráno i my, našli jsme všechny protagonisty už na jamu v restauraci Dřevák.
foto: Zbyněk foto: Zbyněk
Druhý den byla odpoledne v plánu soutěž kapel a v ní účinkovalo i naše HN. Tady jsme sice poněku klidnější - asi to bude lyrický 1 máj, ale jinak jsme prý energie vysypali z pódia dostatek :-) Mimochodem pódium v Oseku bylo moc pěkné. Pod záminkou jeho prohlédnutí se můžete ještě jednou podívat zároveň i na HN 8-)
foto: Zbyněk foto: Zbyněk
A přidáme ještě pár kapel, které se nám nejvíce libily. Tady třeba vítězný Pětník. MY3AVI v Oseku sice nevyhráli, ale jinak mají letos žně. Ocenění si odvezli např. z obou Port. Je to opravdu zajímavá kapela.
foto: Zbyněk foto: Zbyněk
Po dlouhé době jsme viděli na pódiu folkrockový Juwel folk. Jeho CD nám v autě často zpříjemňuje cesty na festy. Pohodovou muziku spíše do trampu hrají Bob a bobci. Letos jsme se s nimi potkali už na třech festivalech.
Večer jsme pak shlédli výborné vystoupení Stráníků, Jn taku a Jerretu. Zbyněk ale už musel s fotoaparátem odjet a nevíc to byl stejně tak dobrý koncert, že to ani nemá cenu zkoušet slovem či obrazem popsat 8-)
komentář: Objevování nových krajů

Předchozí galerie Další galeriePokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)