Prázdniny v Telči
8. – 11. 8. 2006
Pobyt v Telči zahájen koncertem, jehož příjemným překvapením byl krátký blok Ivoše Viktorína, který zahrál dva kousky ze své sólové desky Vlna za vlnou. Druhá tráva a Katka Garcia jakoby okolní zimu vůbec nevnímali. Obdiv jim patřil především při neuvěřitelně rychlých sólech na píšťaly.
Noční Telč vám může vzít dech, máte-li v sobě to správné nocturno. Zpátky na zem, Hluboké nedorozumění se potýkalo s rozlaďující kytarou, což ale naštěstí z fotek nepoznáte:-).
Škopy vypadá na první pohled, jako, že ho jen tak něco nerozhází. Světe div se, ona je to pravda:-) Folkové publikum opravdu mládne, zda-li pak přijde na HN i za takových 15 let? 8-)
Zamyšlení na scéně Není to poprvé, co HN mohlo přímo z pódia sledovat zdařilé taneční kreace:-)
Další účinkující na Kocouří scéně i při sejšnu o středeční noci – Epy de mye. Protože Eliška po večerech mrzla, pořídila si v Telči do šatníku něco modrého:-)
Cimbal Classic – pes Balík nám úspěšně prchal ze záběru. Hop nebo trop? Zcela jasně Hop Trop.
V Telči se pomalu stává tradicí, že se HN zasekne u Ježka a je příjemné, že je stále hodně těch, kteří si rádi jen tak zazpívají, ačkoliv skoro mrzne:-) noční chvilka
Telč – město šťastných lásek Hodinu po půlnoci se sejšn přesunul do Sklepa, kde bylo přeci jen tepleji
Epy de mye v akci 50% Hlubokého nedorozumění v hlubokém porozumění
V podzámčí točili výborné třešňové či medové pivo. Na snímku vidíte poslední třešňové:-) Čtyři písmena, která v nás zanechala svou nesmazatelnou stopu, jen víc takových šlápot
komentář: Prázdniny v TelčiPokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)