Chlumecký guláš
19. 8. 2006
Chlumecký guláš byl pro ná bleskovou akcí, ale i tak jsme pro vás pár fotek připravili. Celý areál je místem pro festival více než příhodným. Ne však za doslova vypečeného odpoledne, jaké onu sobotu přišlo. Naším úkolem bylo celý sobotní koncert krátce po poledni zahájit. V 30tistupňovém vedru to nebylo nic snadného. Do hlediště bez centimetru stínu zasedli opravdu jen nejotrlejší jedinci. A tak vám spíš přiblížíme dění na pódiu.
Na druhou stranu není moc, co komentovat, tenhle obličej už znáte... ...a tyhle dva taky. Musíte ale uznat, že jsme se opravdu snažili navzdory hicu ze sebe vyždímat, co se dalo.
Samozřejmě nelze zapomenout na Škopyho :-) Je pravdou, že jsme se museli soustředit spíše do dálky. Diváci byli rozházení převážně po stáncích v areálu.
Na závěr došlo i na improvizaci, když Jepťák dostal za úkol doprovodit mladou začínající zpěvačku. Je vidět, že se mu na první pohled zalíbila :-) Další účinkující byla Simona Klímová. Ta měla pozici ještě těžší. I ti největší diváčtí odvážlivci se totiž už definitivně upekli...
...a tak hlediště doslova zelo prázdnotou. A hrát jako písničkář na festivalu prakticky přesilovku, to vážně není žádný med. Naštěstí i jí mohlo utěšit, že pod okolními stanu je posluchačů poměrně dost. My tou dobou ale už balili a o chvíli později mířili za dalšími víkendovými dobrodružstvími.
krátký komentář: Chlumecký guláš



Pokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)