Trojická s Jen tak tak
19. 10. 2006
Po příchodu do Trojické nás zaujal stůl označený jako rezervace. Obvykle návštěvy našich zdejších koncertů podobná opatření nevyžadují. Že by to bylo tentokrát jinak? Ale ano, klub se zaplnil skutečně více než příjemně a to se to pak hraje :-)
Protože se obvykle naše galerie našimi tvářemi jen hemží, uděláme to dnes přesně naopak a budeme se věnovat výhradně našim hostům, skupině Jen tak tak. Zde je viděte v typickém rozestavení... ...leč nástrojový park JTT je přebohatý, a tak se každou chvíli na pódiu něco měnilo. Můžete počítat s námi: 2 kytary, baskytara, bubínky, příčná flétna...
...k baskytaře se samozřejmě hodí foukačka, pozorní najdou triangl... ...nejvíc si výměn užily obě zpěvačky. Právě "cvičí" Nela Mládková s vodním klackem a Míša Rysová prohání měch akordeonu...
...a když už došly nástroje, došlo na mexické písně a stylové přizdobení Pavla Jarčevského a Mildy Vokáče sombréry :-) Mexická muzika je převážně taneční, a tak Nela s Míšou nemohly zůstat samozřejmě jen tak stát.
Míša to na pódiu pěkně rozhýbala s tamburínou (vida, tu jsme ještě v nástrojích nejmenovali :-)). Náš fotoaparát nastavený na delší expozici se s její aktivitou vypořádal po svém. Jen tak tak se stará i o dorost a své budoucí zpěvačky si vychovává už od útlého věku. Při posledním přídavku se tak kapela rozrostla až na šest členů.
No dobře... jednu fotku HN sem propšujeme, ať věříte, že jsme v Trojické vůbec hráli. A věřte, že se nám celý koncert moc líbil :-)
krátký komentář: TrojickáPokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)