Jindřichův Hradec: Zpívání na schodech s Jen tak tak
30. 10. 2006
Jestli máte rádi fakta, stačí se podívat na plakát, který nás uvítal u vchodu do Gymnázia, a víte všechno. Jestli byste se ale rádi tak trochu mrkli na samotný koncert, nenechte další fotky ležet jen tak internetem.
Prvním vystupujícím byl písničkář Petr Hromádka. Protože po něm měla přijít naše chvíle, ani jsme nestačili téměř fotit. Alespoň jedna fotka ale vznikla a tak můžete poprvé nahlédnout do prostředí celého koncertu. Celkem útulné, obzvlášť když si člověk uvědomí, že jde vlastně o školní chodbu :-) Protože podle plakátu mělo jít o zpívání na schodech, zkusili jsme si alespoň jako diváci, jaké to na těch schodech je. Rádi jsme ale přeci jen dali pro koncert přednost rovné podlaze. Mimochodem toto je poslední fotka HN, kterou v této galerii uvidíte neb jsme nestihli předat foťák...
...o to více se ale budeme věnovat našim hostitelům - Jen tak tak. Tady ještě vypadají poměrně urputně... ...ale vidíte, že rychle roztáli...
...a pořádně se rozpohybovali... ...tomu se říká nasazení.
Na závěr ale trochu přeci jen zvolníme a podíváme se na rozloučenou na obě zpěvačky JTT pohledem diváka ze zadních řad. Tak tedy ahoj Míšo... ...a Nelo a vůbec všichni Jen tak taci. Radi jsme se po letech vrátili do školy. Kdyby tam bylo vždycky tak fajn jako tento večer, klidně bychom si ještě nějaké to studium zařídili 8-)
krátký komentář: Gymnázium, Jindřichův HradecPokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)