Babí léto - Počernice
18. 9. 2004
foto: Klokan foto: Vendy
Z publika jsme si v Počernicích nejprve poslechli Kvokál. Pěkně to rozbalili, až jsme v zákulisí nevěděli, jak s naší "poetickou" formou navázat ;-) Nakonec jsme se do mikrofonů zakousli s chutí.
foto: Vendy foto: Vendy
Elka občas svým citlivým pěveckým projevem doslova zastínila Klokana i s kytarou... ...hlavním protagonistou mohutného jednočlenného diváckého kotle byla Pavlova Hanička.
foto: Vendy foto: Klokan
Vystoupení se nám chýli ke konce. Elka má tamburínu (to je to rozmazané UFO v její ruce), hrajeme tedy Fanbérii Po nás už přišel čas bigbeatu. Překvapením pro mě bylo, že typická rocková kapela měla tři členy. Kytaru, basu a bicí obsluhovaly hned asi tři formace.
foto: Klokan
Večer došlo i na další žánry. Těsně před odjezdem to byl zrovna swing. Loučíme se tedy fotkou s koloritem večera...
komentář: Babí léto jak má být
Městská knihovna na Praze 4
21. 9. 2004
foto: Klokan
Hned tři dny po počernickém Babím létě jsme si dali komorní, pardón, tedy knihovní akustický koncert. Naším hostitelem v útulné knihovničce byl písničkář Lukáš "Vořech" Pokorný
foto: Eva foto: Eva
Moc lidí sice nepřišlo, ale byla pohoda. Tak ještě nasadit kapodastr. Elka si ce viditelně Klokanovi nevěří, ale povedlo se.... ....ani o legraci nebylo nouze. Největší překvapení jsme si na sebe ušili sami, když jsme na úplném konci kývli na prosbu o píseň Restaurační. Vlastně o žádné překvapení nešlo. Zkrátka jsme zjistili, že jí po více než roce od posledního přehrání už skutečně zpaměti neumíme :-o
komentář: Mezi knihami

Předchozí galerie Další galeriePokud chcete něco doplnit, neváhejte. Naše kniha vzkazů a postřehů to určitě unese ;-)